Стельовий світильник Yeelight Ceiling Light 260 mm Smart version 10 W 5700 K YLXD62YI
Грамотна організація освітлення — запорука домашнього комфорту. Китайська корпорація Xiaomi пропонує техніку для великих і малих приміщень. Представляємо стельовий світильник Yeelight Ceiling Light Basic Version 260mm.
Стильний дизайн
Клас захисту від пилу та вологи IP50
Міцний розсіювач з PMMA-пластику
Якісне життя з гарним освітленням
Мінімалістичний і універсальний дизайн, ефективні «розумні» розробки, здорове, якісне освітлення. Читання або ж звичайне освітлення кімнати — Yeelight стане для Вас не тільки світильником, але й турботливим компаньйоном.
Міцний розсіювач з PMMA-пластику
Розсіювач світильника виготовлений із молочно-білого акрилу в простій нехитрій формі. Завдяки високій світлопроникності й унікальним властивостям він пропускає тільки м'яке та рівномірне світло.
Велика поверхня світіння
Конструкція плафона Yeelight задовольнить будь-які запити до освітлення. Акрил, що добре пропускає світло, і виготовлення поверхні за типом діапозитиву дали змогу домогтися м'якого світла, що не ріже очей.
Універсальний мінімалістичний дизайн
Світильники Yeelight вирізняє сучасний мінімалістичний дизайн, що гармонійно поєднується з різними інтер'єрами. Світильник підійде для спальні або кабінету, кухні, ванної, балкона та інших невеликих приміщень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yeelight |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 74 см |
| Діаметр | 260 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн.+1% |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Комплектація | Світильник, Інструкція, Гарантійний талон |
| Призначення | Для дому/ офісу, до спальні |
| Спрямованість світла | Вниз |
| Тип монтажа | Навісний |
| Форма лампи | кругла |
| Колір світіння | Теплий/холодний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴





