Зволожувач повітря Xiaomi MiJia Wi-Fi Humidifier White 4L MJJSQ04DY BHR4132CN
Xiaomi Mijia Smart Humidifier White (MJJSQ04DY) — легко керується за допомогою багатофункційної ручки, мобільної програми, а також голосового помічника. Користувач може настроїти показник вологості. Стандартно встановлена відносна вологість 60%. Користувач може регулювати цей показник за своїм оглядом (40-70%) через мобільний застосунок Mijia. Резервуар для води виготовлений з антибактеріальних матеріалів з іонами срібла, що пригнічує ріст бактерій упродовж тривалого часу.
Вбудована ємність для води має об'єм 4 л.
Повного резервуара вистачить на 26 годин зволоження.
Розпилювач із керамічним осердям випускає об'ємний і легкий водяний туман.
Швидкість випаровування досягає 300 мл/год
Характеристики:
Тип: зволожувач повітря
Обслуговувана площа: 35 м2
Тип зволожувача: ультразвуковий
Витрата води: 300 мл/год
Об'єм резервуара для води: 4 л
Споживана потужність: 25 Вт
Керування: механічне
Індикація: низького рівня води
Верхнє заливання води: є
Особливості: гігростат, регулювання швидкості вентилятора/інтенсивності випаровування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм резервуара для води | 4 л |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для дитячої кімнати |
| Рекомендований об'єм приміщення | 35 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Традиційний |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 324 х 190 х 190 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн.+1% |
| Комплектація | Зволожувач повітря, Інструкція, Гарантійний талон |
| Маса | 1.65 кг |
| Під'єднання до смартфона: | Wi-Fi iEEE 802.11 b/g/n 2.4 ГГц |
| Витрата води | 300 - 350 мл/год |
| Рівень шуму | 38 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴




