Настільна смарт-лампа Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S 520 2600 lm-5000K 9W MJTD01SYL MUE4105GL
Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S Настільна лампа з гарним дизайном
Корпус лампи 1S LED виконаний в красивому білому кольорі, який дозволить їй вписатися в будь-який інтер'єр.
Оптимізовані можливості освітлення
Помітним покращенням настільної лампи 1S порівняно з попереднім поколінням є сучасніша технологія освітлення. Зокрема, оптична лінза Френеля робить світло більш рівномірним, світловий потік до 520 лм вдвічі більший, ніж у попереднього покоління, здатність фокусувати світло досягає 1131 люкс, що на 50% вище, ніж у попереднього покоління.
Регулятор колірної температури
Крім того, лампа має зручний регулятор колірної температури 2600K-5000K з індексом кольору Ra90 для більш стабільної і кращої передачі кольору.
Xiaomi Mi 1S LED оснащена механізмом регулювання яскравості, що допомагає забезпечити добре освітлення, не кліпаючи, зменшуючи навантаження на очі, навіть при тривалому використанні.
Зручне налаштування через APP
Лампа також має можливість синхронізуватися зі смартфоном. У додатку є 4 синхронізовані режими захисту очей, які ви можете використовувати для читання, використання комп'ютера, використання дітьми та режиму фокусування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість джерел світла | 42 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Світловий потік | 520 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий/холодний |
| Колірна температура | 5000K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 800 г |
| Висота | 445 мм |
| Довжина | 445 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Smart-керування | Сумісність ОС IOS 7.0 або вище та Android 4.0 Бездротові технології: Wi-Fi 802.11b/g/n 2,4 ГГц |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додаткові особливості | Тип цоколя/патрона: Вбудований світлодіод (LED) Тип джерела світла в комплекті: Вбудовані світлодіоди Максимальна потужність (сумарна): 9 Вт Кількість джерел світла: 1 шт. Температура світла, K: 2700-6500 К |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Індекс передавання кольору | Ra 90 |
| Комплектація | Настільна смарт-лампа, інструкція, гарантійний талон |
| Поворотний плафон | Да |
| Тип стійки | Похилий |
| Тип керування | Зі смартфона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴




