
Вимикач лічильника енергії Tuya Wi-Fi MS01, 1 CT
1 399 ₴
- В наявності
- Код: HS084080
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вимикач лічильника енергії Tuya Wi-Fi MS01, 1 CT
Інтелектуальний лічильник енергії, 1P+N, 80 А, Wi-Fi, Tuya, з датчиком струму CT
Характеристики:
Розумний лічильник енергії — це сучасний компактний пристрій, призначений для ефективного та точного контролю споживання енергії. Він призначений для використання в однофазній системі з нейтральним проводом (1P+N). Має один канал вимірювання, що дозволяє контролювати тільки одну ланцюг (наприклад, побутові розетки, освітлення або навантаження з низькою потужністю).
Вимірює напругу, струм, потужність і споживання енергії.
Вимірювання струму до 80 А забезпечує точний моніторинг спожитої енергії.
Він використовує модуль датчика CT (трансформатор струму) діаметром 10 мм (CT з роздільним сердечником), що дозволяє швидко та зручно встановити пристрій без переривання існуючого електропостачання.
Примітка: через модуль CT повинен проходити тільки один провід (L або N); проходження обох проводів призведе до нульового показання.
Зручне підключення пристрою через додаток Tuya smart home. Додаток надає історію споживання енергії в режимі реального часу та аналіз даних.
Працює через Wi-Fi 2,4 ГГц. Додаток Tuya підтримує смарт-пристрої Android та iOS.
Голосове керування сумісне з Amazon Alexa та Google Assistant.
Включає світлодіодний індикатор стану та кнопку сполучення.
Невеликий, легкий і компактний. Гнучке встановлення в розподільних панелях. Поставляється з кронштейном для кріплення на рейці DIN 35 мм або стіні.
Легко інтегрується в розумні системи.
Ідеально підходить для використання в житлових і офісних приміщеннях
Технічні характеристики:
Кількість каналів: 1.
Вимірюваний струм: 0,2–80 А.
Робоча напруга: 100–240 В змінного струму.
Частота: 50/60 Гц.
Точність вимірювання енергії: ±2%.
Частота Wi-Fi: 2,4 ГГц.
Стандарти Wi-Fi: 802.11b/g/n.
Додаток: Tuya Smart / Smart Life (Android, iOS).
Працює з Amazon Alexa та Google Assistant.
Кнопка скидання: так.
Індикатор: так.
Робоча температура: від -10 °C до +55 °C.
Діаметр отвору для вимірювання CT: 10,5 мм.
Довжина кабелю CT: 0,7 м.
Розмір: 46x46x21,3 мм.
Вага: 33 г.
Розмір в упаковці: 100x105x30 мм.
Вага в упаковці: 118 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TUYA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.033 кг |
| Висота | 21.3 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 46 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Максимальний струм | 80 А |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 0.2 А |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Пряме |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Вимикач лічильника енергії, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴
