Модульний перемикач навантаження CNC YCBZ-40 3P 40A
Модульний перемикач, 3P, 40A, 1-0-2
Особливості:
Перемикач може вмикати, навантажувати та розмикати коло за нормальних умов, використовуючи його як роз'єднувач.
Це ідеальне рішення, коли необхідно забезпечити надійне перемикання джерела живлення, наприклад, між мережею та резервним джерелом (генератором або системою ДБЖ).
Модульний трипозиційний перемикач навантаження призначений для швидкого перемикання джерела живлення в електричних колах змінного струму 50/60 Гц та 230 В/400 В.
Перемикач має загальний верхній контакт та ручку для керування станом трипозиційного контакту (1 - 0 - 2).
Кріплення на DIN-рейку за допомогою швидкознімного пристрою.
Його конструкція та технічні характеристики відповідають вимогам стандарту IEC 60947-3 та чинним стандартам електромагнітної сумісності для пристроїв.
Підходить для використання в житлових будинках, майстернях або невеликих комерційних приміщеннях.
Характеристики:
Кількість полюсів: 3.
Номінальна напруга (Ue): AC 400V.
Максимальна напруга: AC 415V.
Номінальний струм: 40 А.
Частота: 50/60 Гц.
Форма контакту: I - 0 - II.
Механічний термін служби: 8500 циклів.
Електричний термін служби: 1500 циклів.
Монтаж: на DIN-рейку EN60715 (35 мм).
Поперечний переріз кабелю: макс. 10 ммІ.
Робоча температура: від -5°C до +40°C.
Клас захисту: IP20.
Колір: білий.
Стандарти: IEC 60947-3 / EN 60947-3, cat. AC-22A.
Розмір: 54x61x77 мм.
Вага: 219 г.
Розмір в упаковці: 85x70x55 мм.
Вага в упаковці: 220 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CNC Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.219 кг |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Механічна зносостійкість | 8500 циклів |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Номінальний струм | 40 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 77 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Модульний перемикач, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴

