Реле контролю напруги та струму CNC YC6VA-63
Реле індикації напруги та струму – це мікропроцесорний пристрій для контролю напруги в однофазних мережах змінного струму для захисту електроустаткування від перенапруг.
Пристрій аналізує основну напругу та відображає поточне значення на цифровому індикаторі. Навантаження перемикається електромагнітним реле. Користувач може встановити поточне значення напруги та час затримки кнопкою. Значення зберігається у незалежній пам'яті.
Для підключення можуть використовуватися алюмінієві та мідні дроти.
Характеристики:
Реле контролю напруги та струму використовується для захисту однофазного електроустаткування від підвищеної, зниженої напруги та струму перевантаження.
Автоматичний пристрій захисту від підвищеної та зниженої напруги підходить для однофазних мереж змінного струму напругою 230 В з номінальним струмом спрацьовування до 63 А.
Це мікропроцесорний пристрій для контролю напруги в однофазних мережах змінного струму для захисту електрообладнання від пошкоджень.
Прилад аналізує напругу мережі та відображає її поточне значення на цифровому індикаторі.
Прилад безперервно аналізує напругу в ланцюгу, і якщо напруга перевищує встановлену межу, пристрій вимикається. Після того, як напруга повертається в заданий діапазон, навантаження автоматично вмикається.
Необхідне значення напруги та час затримки перемикання встановлюються кнопкою.
Компактна конструкція, надійна робота, простий монтаж на DIN-рейку.
Для підключення можна використовувати алюмінієві та мідні дроти.
Застосовується в адміністративних, промислових та житлових будинках; Електричні щити та промислові машини, де важливо забезпечити постійний контроль напруги та струму.
Основні функції:
Захист від перенапруги.
Захист від зниженої напруги.
Захист від перевантаження струмом.
Автоматичне відновлення.
Відображення напруги (вимірювання напруги).
Відображення струму (вимірювання струму).
Технічні характеристики:
Номінальна напруга живлення (Ue): 230 В змінного струму (однофазна).
Струм: 1–63 А.
Частота: 50/60 Гц.
Максимальний діапазон регулювання напруги: 230-300 Ст.
Мінімальний діапазон регулювання напруги: 100-220 Ст.
Час відгуку: 0,1-0,5 с.
Час відновлення: 1-600 с.
Похибка: 2%.
Похибка вольтметра: 2%.
Напруга ізоляції (Ui): 400 В змінного струму.
Вихідний контакт: 1НВ.
Клас захисту: IP20.
Механічний ресурс: 1000000 спрацьовувань.
Електричний ресурс: 1000000 спрацьовувань.
Монтаж на DIN-рейку (35 мм).
Робоча температура: від -50 до +40°C.
Відносна вологість (40°C): <50% (без конденсації).
Розміри: 85 x 36 x 65 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CNC Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна напруга спрацьовування | 400 В |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 300 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Реле, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴


