
Реле контролю напруги та струму CNC YC9VA-3 63A
2 199 ₴
- В наявності
- Код: EL240333
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реле контролю напруги та струму CNC YC9VA-3 63A
Реле контролю напруги та струму, 63 А, 3-фазне
Характеристики:
Реле контролю напруги та струму використовується для захисту 3-фазного електроустаткування від підвищеної, зниженої напруги та струму перевантаження.
Автоматичний пристрій захисту від підвищеної та зниженої напруги підходить для трифазної мережі змінного струму напругою 380 В з номінальним струмом спрацьовування до 63 А.
Це мікропроцесорний пристрій для контролю напруги в однофазних мережах змінного струму для захисту електрообладнання від пошкоджень.
Пристрій аналізує напругу мережі та відображає її поточне значення на цифровому індикаторі.
Пристрій безперервно аналізує напругу в ланцюгу, і якщо напруга перевищує встановлену межу, пристрій вимикається. Після того як напруга повертається в заданий діапазон, навантаження автоматично вмикається.
Необхідне значення напруги та час затримки перемикання встановлюються кнопкою.
Компактна конструкція, надійна робота, простий монтаж на DIN-рейку.
Для підключення можна використовувати алюмінієві та мідні дроти.
Застосовується в адміністративних, промислових та житлових будинках; Електричні щити та промислові машини, де важливо забезпечити постійний контроль напруги та струму.
Основні функції:
1. Захист від перенапруги.
2. Захист від зниженої напруги.
3. Захист від перевантаження струмом.
4. Автоматичне відновлення.
5. Відображення напруги (вимірювання напруги).
6. Відображення струму (вимірювання струму).
Технічні характеристики:
Номінальна напруга живлення (Ue): 380 В змінного струму (3 фази).
Струм: 1–63 А.
Частота: 50/60 Гц.
Максимальний діапазон регулювання напруги: 390-500 Ст.
Мінімальний діапазон регулювання напруги: 260-370 Ст.
Час відгуку: 0,1-30 с.
Час відновлення: 1-500 с.
Похибка: 2%.
Похибка вольтметра: 2%.
Напруга ізоляції (Ui): 700 В змінного струму.
Вихідний контакт: 3НВ.
Клас захисту: IP20.
Механічний ресурс: 1000000 спрацьовувань.
Електричний ресурс: 1000000 спрацьовувань.
Монтаж на DIN-рейку (35 мм).
Робоча температура: від -5 до +40°C.
Відносна вологість (40°C): <50% (без конденсації).
Розміри: 95 х 90 х 66 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CNC Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Час спрацьовування | 1 сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 370 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 260 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Реле, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴

