Реле контролю напруги та струму CNC YC9VA-63А
Реле контролю напруги та струму, 63 А
Характеристики:
Реле контролю напруги та струму використовується для захисту однофазного електроустаткування від підвищеної, зниженої напруги та струму перевантаження.
Автоматичний пристрій захисту від підвищеної та зниженої напруги підходить для однофазних мереж змінного струму напругою 230 В з номінальним струмом спрацьовування до 63 А.
Це мікропроцесорний пристрій для контролю напруги в однофазних мережах змінного струму для захисту електрообладнання від пошкоджень.
Прилад аналізує напругу мережі та відображає її поточне значення на цифровому індикаторі.
Прилад безперервно аналізує напругу в ланцюгу, і якщо напруга перевищує встановлену межу, пристрій вимикається. Після того як напруга повертається в заданий діапазон, навантаження автоматично вмикається.
Необхідне значення напруги та час затримки перемикання встановлюються кнопкою.
Компактна конструкція, надійна робота, простий монтаж на DIN-рейку.
Для підключення можна використовувати алюмінієві та мідні дроти.
Застосовується в адміністративних, промислових та житлових будинках; Електричні щити та промислові машини, де важливо забезпечити постійний контроль напруги та струму.
Основні функції:
1. Захист від перенапруги.
2. Захист від зниженої напруги.
3. Захист від перевантаження струмом.
4. Автоматичне відновлення.
5. Відображення напруги (вимірювання напруги).
6. Відображення струму (вимірювання струму).
Технічні характеристики:
Номінальна напруга живлення (Ue): 230 В змінного струму (однофазна).
Струм: 1–63 А.
Частота: 50/60 Гц.
Максимальний діапазон регулювання напруги: 230-300 Ст.
Мінімальний діапазон регулювання напруги: 110-210 Ст.
Час відгуку: 0,1-0,5 с.
Час відновлення: 1-90 с.
Похибка: 2%.
Похибка вольтметра: 1%.
Напруга ізоляції (Ui): 400 В змінного струму.
Вихідний контакт: 1НВ.
Клас захисту: IP20.
Механічний ресурс: 1000000 циклів.
Електричний ресурс: 1000000 циклів.
Монтаж на DIN-рейку (35 мм).
Робоча температура: від -5 до +40°C.
Відносна вологість (40°C): <50% (без конденсації).
Розміри: 82 x 53 x 68 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CNC Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Час спрацьовування | 0.1 сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дисплей | Так |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 300 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Реле, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴


