Акумулятор для ноутбуків HP ProBook 640 (CI03XL) 11.4V 3930mAh (original)
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі.
Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї.
Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями.
Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
Ємність: 3930mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 11.4V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 190x90x5мм.
Вага:187г.
Розміри в упаковці: 230x125x30мм.
Вага в упаковці: 252г.
Виробник: HP.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
801517-421.
801517-222.
801517-231.
801517-232.
801517-242.
801517-541.
801517-831.
801554-001.
CI03.
CI03048XL.
CI03XL.
CIO3.
CIO3XL.
HSTNN-I66C-4.
HSTNN-I66C-5H.
HSTNN-I66C-5U.
HSTNN-LB6T.
HSTNN-I67C-4.
HSTNN-I67C-5.
HSTNN-PB6K.
HSTNN-UB6Q.
T7B31AA.
Сумісний з:
HP ProBook 640 Series.
HP ProBook 640 G2 Series.
HP ProBook 640 G3 Series.
HP ProBook 645 Series.
HP ProBook 645 G2 Series.
HP ProBook 645 G3 Series.
HP ProBook 650 Series.
HP ProBook 650 G2 Series.
HP ProBook 650 G3 Series.
HP ProBook 655 Series.
HP ProBook 655 G2 Series.
HP ProBook 655 G3 Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 190 мм |
| Ємність акумулятору | 3930 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Призначення | Для планшета |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴

