Акумулятор LP LiFePO4 51,2V - 280 Ah (14336Wh) (BMS JK 200A/100А) RM RS485/CAN BL
Акумулятор LiFePO4 SMART BMS Bluetooth
Літій-залізо-фосфатні LiFePo4 акумулятори нового покоління з унікальною BMS платою – найбільш ефективні та безпечні АКБ для побутових та промислових систем безперебійного живлення.
Інтелектуальна BMS плата – програмована система керування для літій-залізо-фосфатних акумуляторів (LiFePO4).
Купити Smart LiFePO4 акумулятор в Україні: де їх можна використовувати?
Електронавантажувачі, машини для поломки, газонокосарки та інша спецтехніка
Системи резервного та безперебійного живлення для дому, офісу, складів, виробництва та ін.
Сонячні електростанції та інші альтернативні джерела енергії
Портативні зарядні станції для мобільних телефонів, ноутбуків, дронів і т.д.
BMS інтелектуальна плата захисту, активний балансир, Bluetooth: як допомагає підвищити ефективність та продовжити термін служби літієвих акумуляторів?
Плати SMART BMS Bluetooth можна використовувати в літієвих АКБ з різними хімічними властивостями: літій-залізо фосфат, літій-іон, літій-полімер тощо.
Двошаровий захист апаратного та програмного забезпечення забезпечує високий захисний потенціал у процесі зарядки та розрядки АКБ:
перезарядження
захист від низького заряду
захист від високих чи низьких температур
захист від перевантаження струмом
захист від короткого замикання тощо.
Функція активного балансу для ефективного автоматичного заряджання акумулятора та підтримки однакової напруги на кожному елементі.
Акумулятор можна використовувати як у складі ДБЖ, так і з будь-яким сумісним пристроєм.
Внутрішній датчик температури забезпечує потрійний контроль за температурним режимом роботи акумулятора.
Bluetooth – завжди актуальна та своєчасна інформація про стан АКБ:
контроль рівня заряду акумулятора
контроль стану роботи батареї
контроль ємності акумулятора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ємність акумулятору | 280 А. г |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 51.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип струмовивіду | Т11 |
| Струм заряду | 100 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 110.5 кг |
| Висота | 232 мм |
| Довжина | 682 мм |
| Ширина | 442 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Акумулятор, інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 438 ₴

