
Блок безперебійного живлення GV-008MU-UPS-A-1203-10A
2 658 ₴
- В наявності
- Код: 36975
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок безперебійного живлення GV-008MU-UPS-A-1203-10A
Джерело безперебійного живлення (ІБП) GV-008MU-UPS-A-1203-10A (без АКБ)
Складається з імпульсного блока живлення, який перетворює вхідну напругу 190-240 V (частота мережі — 50/60 Гц) на параметр DC 12-14 V і акумуляторну батарею (не входить до комплектації) зовнішнього типу.
Блок живлення поміщений у пластиковий корпус із металевою кришкою.
На зовнішній панелі корпусу ДБЖ GV-008MU-UPS-A-1203-10A (без АКБ) встановлена світлодіодна індикація режимів роботи.
Джерело безперебійного живлення має максимальний струм навантаження — 10 А.
Максимальний вихідний струм 11,8 А
Струм заряду акумулятора 1,8 А
ДБЖ надійно захищений від короткого замикання на виході, перевантажень струмом, а також від перезаряджання або передчасного розряджання акумуляторної батареї. Має регулятор вихідної напруги.
Корпус джерела безперебійного живлення GV-008MU-UPS-A-1203-10A (без АКБ) призначений для настінного кріплення.
Де використовуються джерело безперебійного живлення GreenVison?
Системи відеоспостереження
Електричні замки та домофони
Охоронні системи та сигналізація
Контроль доступу
Світильники та світлодіодні стрічки та лампочки з джерелом живлення 12 вольтів
Інші слаботочні системи 12 вольтів
Рекомендований акумулятор — 12 V ємністю від 17 Ah
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 170000 мАг |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 357 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга | 14 В |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 2 А |
| Колір | Білий |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Блок безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 658 ₴



