
ДБЖ (джерело безперебійного живлення) для роутерів/комутаторів LP-436Pro POE-36W-5/9/12V 20000mAh
1 841 ₴
- Немає в наявності
- Код: 36550
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
ДБЖ (джерело безперебійного живлення) для роутерів/комутаторів LP-436Pro POE-36W-5/9/12V 20000mAh
Блок безперебійного живлення LP-436PRO у випадку екстрених або планових відключень електроенергії забезпечує автономну роботу наступного обладнання:
Wi-Fi роутери;
маршрутизатори;
термінали;
медіаконвертери;
та іншої низьковольтної апаратури.
Безперебійник для роутера 5/9/12 вольт оснащений вбудованим акумулятором ємністю 20.0 Ah. На практиці Ваш роутер (залежно від споживання) зможе працювати без перерви до 10 годин.
Автономне живлення для роутера: принцип роботи:
Роутер, ONU-термінал або інше обладнання приєднується до блоку безперебійного живлення через відповідний порт 5/9/12V.
Безперебійник підключається до мережі через стандартну розетку 220 V, виконуючи у звичайному режимі функції імпульсного блоку живлення.
При відключенні електроенергії із загальної мережі блон безперебійного живлення автоматично перемикається на режим роботи від акумуляторної батареї.
Після появи електроенергії АКБ автоматично заряджається блоком безперебійного живлення з мережі 220 V.
Переваги використання блока безперебійного живлення LP-436PRO:
час перемикання на резервне живлення 0 мс;
час до повного заряду вбудованої батареї - до 2 годин;
індикація режиму роботи та рівня заряду акумулятора;
захист акумулятора від недостатнього заряду або перерозрядження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 20000 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.745 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Струм заряду | 3 А |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | ДБЖ (джерело безперебійного живлення), інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 841 ₴
