
Екрануючий чохол для автомобільних ключів (Чохол Фарадея)
449 ₴
- В наявності
- Код: HB390441
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Екрануючий чохол для автомобільних ключів (Чохол Фарадея)
Гаманець для ключів Faraday - блокіратор сигналу для автомобільних ключів
Особливості:
Чохол працює за принципом клітки Фарадея: як щит, він блокує електромагнітні хвилі.
Сам не посилає жодних сигналів і не впливає на інші електричні пристрої ззовні.
Завдяки відкриттю Майкла Фарадея багато пристроїв у нашому повсякденному житті захищають нас від шкідливого впливу хвиль або електричних розрядів (наприклад, кабелі, мікрохвильові печі, автомобілі, літаки тощо).
Цей гаманець для ключів від автомобіля забезпечує повний захист і безпеку вашого транспортного засобу. Захищає автомобіль від викрадення. Також захищає посвідчення особи від витоку інформації.
Сумка Фарадея також працює як антидегаусінг: всі види карт пам'яті та електронні продукти з носіями інформації поміщаються в екрануючу сумку, щоб запобігти розмагнічуванню, захистити інформацію, що зберігається на них, а також уникнути втручання електромагнітних полів і запобігти втраті даних. Якщо банківська картка поміщена в екрануючий мішечок, сигнал мобільного телефону може запобігти розмагнічуванню банківської картки.
Цей гаманець для ключів має 2 карабіни для ключів, один внутрішній і один зовнішній, з затискачем для радіочастотної ідентифікаційної мітки.
Застібка на липучці. Виготовлений з міцних матеріалів.
Характеристики:
Блокування сигналу: RFID, Bluetooth, 4G з'єднання, Wifi, GPS, GSM тощо.
Колір: чорний.
Розмір: 95x145x10 мм.
Вага: 43 г.
Розмір в упаковці: 120x200x10 мм.
Вага в упаковці: 45 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HiSmart |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 43 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Липучка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Чохол, інструкція, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴
