Всепогодний вимикач HiSmart 1 вимикач, IP66, EU
Особливості:
Погодостійкий, ідеально підходить для використання на відкритому повітрі для саду, майстерні, внутрішнього дворика, ялинки, ландшафтного освітлення, фонтанів, насосів та інших внутрішніх і зовнішніх приладів, що підключаються, тощо.
Легко налаштувати.
Примітки: перед використанням вимикача уважно прочитайте інструкцію з підключення. Уникайте прямого контакту з водою або повного занурення.
Технічні характеристики:
Напруга: 250В.
Максимальний струм: 16А.
Частота: 50/60 Гц.
Робоча температура: 0~40°C.
Водонепроникний: IP66.
Тип вилки: EU, Schuko.
Колір: сірий / білий.
Розмір: 90x60x90 мм.
Вага: 155 г.
Розмір в упаковці: 100x70x100 мм.
Вага в упаковці: 185 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HiSmart |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Вимикач, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Маса | 155 |
| Мінімальна робоча температура | 0 |
| Застосування | Для освітлення |
| Частота тока | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴

