
Вимикач навантаження HiSmart 4P, 32A, 1000V, MC4, IP66
2 999 ₴
- В наявності
- Код: NV821396
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вимикач навантаження HiSmart 4P, 32A, 1000V, MC4, IP66
Вимикач-роз'єднувач постійного струму для відключення ланцюга постійного струму і керування фотоелектричною установкою; до 1000В / 32А, з ручкою, з клапаном, для безпечного використання і обслуговування.
Може широко використовуватися в побутових і комерційних сонячних фотоелектричних системах.
Це перший вимикач постійного струму, що відповідає стандарту AS 60947.3:2018 DC-PV2 і може використовуватися в усьому світі в фотоелектричних системах постійного струму.
Особливості:
4 полюси, 1000В постійного струму, 32А.
Без полярності.
Вогнестійкий і стійкий до ультрафіолету.
Вимикач блокується у вимкненому положенні.
Час дуги менше 3 мс, що робить фотоелектричну сонячну систему ефективно відключеною.
Дихальний клапан повинен бути встановлений на ізоляторі постійного струму.
Попередньо підключений MC4 на заводі дозволяє уникнути нещільної проводки або неправильної установки.
Вимикач ізолятора постійного струму з'єднаний з MC4 для більш швидкого і безпечного монтажу.
Сертифікати: IEC/EN 60947-3, AS/NZS 5033:2014; DC-21B, DC-PV2.
Характеристики:
Кількість контактів: 4.
Номінальна напруга (Ue): DC 1000V.
Напруга ізоляції (Ui): DC 1200V.
Номінальний струм (In): 16А/ 25А/ 32А.
Максимальний струм: 32А.
Номінальна імпульсна напруга (Uimp): 8kV.
Механічний ресурс: 15000 циклів.
Електричний ресурс: 1000 циклів.
Тип з'єднання: M4 (min. 1.2Nm, max. 1.8Nm).
Площа поперечного перерізу проводу: макс. 4-16 мм2.
Час роз'єднання: <3 мс.
Клас захисту: IP66 для корпусу, IP20 для вимикача.
Робоча температура: від -40°C до 85°C.
Розмір: 188x99x108 мм.
Вага: 777 г.
Розмір в упаковці: 100x250x120 мм.
Вага в упаковці: 930 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HiSmart |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.777 кг |
| Кількість контактів | 4 |
| Конструктивне виконання | Закрите |
| Механічна зносостійкість | 15000 циклів |
| Номінальний струм | 32 А |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 188 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Вимикач, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴
