Автоматичний вимикач постійного струму BB2-40
Автоматичний вимикач постійного струму, 2-полюсний, 40А, 1000V DC
Особливості:
Міні-вимикач постійного струму призначений для використання у фотоелектричних системах генерації та розподілу електроенергії, таких як малоконтурні фотоелектричні комбіновані блоки, контролери постійного струму та інше електрообладнання.
Номінальна напруга автоматичного вимикача постійного струму може досягати 1000 В, а номінальний робочий струм - 40 А.
Він має наукову систему гасіння дуги та обмеження струму, яка може швидко відключити струм несправності на стороні постійного струму фотоелектричної системи та реалізувати захист від зворотного струму, забезпечуючи достатню гарантію безпечної роботи сторони постійного струму фотоелектричної системи.
Забезпечує надійну роботу систем постійного струму.
Використовується для ізоляції, захисту від короткого замикання і перевантаження.
Модульна конструкція. Зручний монтаж на DIN-рейку.
Відповідає стандартам IEC/EN 60947-2 та вимогам щодо захисту навколишнього середовища.
Технічні дані:
Кількість контактів: 2.
Номінальна напруга (Ue): DC 1000V.
Напруга ізоляції (Ui): DC 1500V.
Максимальний номінальний струм (In): 40A.
Максимальна відключна здатність (Icu): 1,5 кА.
Принцип спрацьовування: термомагнітний.
Номінальна імпульсна витримувана напруга (Uімп): 8 кВ.
Механічний ресурс: 10000 циклів.
Електричний ресурс: 1000 циклів.
Ступінь захисту: IP20 (роз'єми), IP40 (корпус).
Стандарти: AS/NZS IEC 60947.2, IEC/EN 60947-2, GB/T 14048.2, 2.6IEC60068; 2.27IEC60068.
Відповідний перетин кабелю: 2,5 - 25 ммІ.
Колір: білий.
Робоча температура: від -40°C до 80°C.
Розмір: 35.2x98.5x72 мм.
Вага: 252 г.
Розмір в упаковці: 37x73x100 мм.
Вага в упаковці: 260 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HiSmart |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.252 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 1000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35.2 мм |
| Довжина | 98.5 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 1000 В |
| Номінальний струм | 40 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Вимикач, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴

