Штатив Puluz 2.1 м
Штатив, 2,1 м висоти
Особливості:
Штатив виготовлений із високоякісних алюмінієвих трубок, він міцний та надійний.
Регульована висота до 210 см.
Стандартне 1/4-дюймове кріплення підходить для більшості цифрових пристроїв, мобільних телефонів, планшетів, спортивних камер, DV-камер та ін. Це відмінний аксесуар для професійної фотографії або відеозйомки.
Компактний, легкий, складний, зручний для перенесення.
Технічні характеристики:
Висота, що регулюється: до 210 см.
Кріплення: гвинт 1/4 дюйми.
Матеріал: пластик, алюміній.
Вага: 700 г.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Максимальна висота штатива | 2100 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴

