
Матриця 15.6" 1920x1080 FULL HD, LED, IPS, SLIM, 165hz, матовий, 40pin (праворуч)
6 999 ₴
- В наявності
- Код: LC302895
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матриця 15.6" 1920x1080 FULL HD, LED, IPS, SLIM, 165hz, матовий, 40pin (праворуч)
Матриця 15.6" 1920x1080, FULL HD, LED, IPS, SLIM, матова, 40pin (праворуч), 165hz.
Модель: NV156FHM-NY8.
Характеристики:
Діагональ: 15.6".
Тип дисплея: SLIM.
Роздільна здатність: 1920x1080 FULL HD.
Поверхня: матова.
Тип підсвічування: LED.
Тип підключення: 40 pin / праворуч.
Частота оновлення: 165Hz
Розмір: 350x215x3 мм.
Вага: 260 г.
Розмір в упаковці: 320x430x55 мм.
Вага в упаковці: 426 г.
Сумісні моделі:
5D11B36353.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Довжина | 350 мм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип роз'єму | 40 pin |
| Товщина | 3 мм |
| Товщина матриці | Slim |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Матриця, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴
