
Wi-Fi-USB адаптер COMFAST Wi-Fi, 1300 Мбіт/с, 2,4 ГГц, 5 ГГц
1 099 ₴
- В наявності
- Код: CF-924AC-V2
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Wi-Fi-USB адаптер COMFAST Wi-Fi, 1300 Мбіт/с, 2,4 ГГц, 5 ГГц
Особливості:
USB-портом зручно підключати як до настільних, так і до портативних комп'ютерів. Відрізняється високою швидкістю і сильним сигналом. USB 3.0 збільшує швидкість передавання даних до 10 разів, підходить для портів USB 2.0, USB 1.1.
Стильний пилонепроникний дизайн, що відводить тепло.
Антена з поворотом на 180°, гарне приймання і передавання сигналу через стіну.
Якщо ноутбук погано приймає сигнал або пошкоджена мережева карта, цей адаптер може поліпшити сигнал.
Технічні характеристики:
Швидкість передавання: 1300 Мб/с.
Частота: дводіапазонний 2.4 ГГц (2.412-2.484ГГц) або 5.0 ГГц (5.180-5.825ГГц).
Потужність передачі: 18дБм.
Швидкість передачі:
11b: 1Мбіт/с / 2Мбіт/с / 5,5Мбіт/с / 11 Мбіт/с.
11g: 6Мбіт/с / 9Мбіт/с / 12 Мбіт/с / 18 Мбіт/с / 24 Мбіт/с / 36Мбіт/с / 48Мбіт/с / 54 Мбіт/с.
11n: 400 Мбіт/с.
11ac: 867 Мбіт/с.
Шифрування:
WEP.
WPA / WPA2.
WPA-PSK / WPA2-PSK.
Стандарт бездротового зв'язку:
IEEE802.11a.
IEEE802.11ac.
IEEE802.11b.
IEEE802.11g.
IEEE802.11n.
Підтримка ОС:
Windows 10 (32bit, 64bit), 8.1, 8, 7, Vista, XP.
Mac OS 10.9 - 10.15.
Інтерфейс: USB 3.0.
Чип: Realtek RTL8812BU.
Колір: чорний.
Розмір: 137x41x12 мм.
Вага: 57 г.
Розмір в упаковці: 80x30x80 мм.
Вага в упаковці: 120 г.
Комплектація:
Адаптер WiFi.
Компакт-диск для встановлення драйвера.
Інструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comfast |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 57 г |
| Висота | 12 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 137 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Швидкість передачі даних | 1300 Мбіт/сек |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Ширина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Адаптер, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴
