
Універсальна мобільна батарея PowerPlant 36000mAh, PD 20W, USB-C, 3xUSB, Lightning, black
2 299 ₴
- В наявності
- Код: PB931422
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна мобільна батарея PowerPlant 36000mAh, PD 20W, USB-C, 3xUSB, Lightning, black
Зовнішнє джерело живлення PowerPlant 36000mAh, PD 20W, USB-C, 3xUSB, Lightning - це портативний мобільний пристрій, який може суттєво продовжити час автономної експлуатації вашої цифрової техніки. Завдяки сучасним технологіям та кваліфікованому підходу розробників компанії PowerPlant, пристрій має масу переваг серед аналогів.
Акумулятор включає батарею великої ємності, має багаторівневу систему захисту від перегріву та замикань електромережі. Має функцію енергозбереження в режимі очікування, а світлодіодний індикатор дозволяє контролювати рівень заряду пристрою.
Сучасне, легке, практичне і дуже розумне джерело енергії гідне стати вашим незамінним аксесуаром на кожен день.
Характеристики:
Тип акумулятора: Li-polymer.
Сумісність: Універсальна.
Ємність: 36000mAh.
Вхід micro USB: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A QC3.0.
Вхід USB Type-C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A PD20W.
Вхід iOS: 5V/2.4A.
Вихід USB: 5V/4.5A, 4.5V/5A, 9V/2A, 12V/1.5A.
USB Type-C вихід: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A PD20W.
Додатково: LED індикатор рівня залишкового заряду.
Система захисту: Багаторівнева система захисту для всіх пристроїв, що підключаються, стабілізатор напруги, стабілізатор вихідної напруги для всіх портів.
Комплектація:
Зовнішній акумулятор.
Колір: чорний.
Розмір: 83x168x42.5 мм.
Вага: 832 г.
Розмір в упаковці: 110х180х50 мм.
Вага в упаковці: 934 г.
Виробник: PowerPlant.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 36000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Роз'єми | Apple Lightning, USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 832 г |
| Висота | 42.5 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Універсальна мобільна батарея, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴
