
Кулер до корпусу ARCTIC P12 PWM PST RGB з контролером 3 шт Чорний
2 899 ₴
- В наявності
- Код: ACFAN00229A
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулер до корпусу ARCTIC P12 PWM PST RGB з контролером 3 шт Чорний
RGB для повноцінних кольорів
P12 PWM PST RGB 0dB має 12 аналогових RGB-світлодіодів у центральному колесі вентилятора. Ними можна керувати рівномірно і вони сумісні з поширеними стандартами RGB провідних виробників материнських плат. Таким чином, вентилятор можна повністю підсвітити безпосередньо через RGB-роз'єм материнської плати або зовнішній контролер і синхронізувати з підсвічуванням іншого обладнання.
Режим 0 дБ - нульові оберти
Швидкість обертання P12 PWM PST RGB 0dB можна зменшити до нуля за допомогою ШІМ. Це забезпечує безшумну роботу в режимі очікування і водночас гарантує максимальну продуктивність, коли це необхідно.
Максимальна плавність, мінімальна вібрація
Шум нещодавно розробленого двигуна ARCTIC ледь відчутний навіть на найнижчій швидкості. Крім того, P12 PWM PST RGB має прогумовані контактні поверхні, що зводить чутні вібрації до мінімуму.
Оптимізовано для високого статичного тиску
P12 PWM PST RGB працює зі сфокусованим повітряним потоком і високим статичним тиском. Таким чином, вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження, навіть при підвищеному опорі повітря, і тому підходить для використання на радіаторах, радіаторах і фільтрах.
Від 200 до 2000 об/хв Керування за допомогою ШІМ PST
Завдяки широкому діапазону швидкостей та інноваційній технології PWM Sharing Technology (PST) швидкість вентилятора P12 PWM PST RGB можна регулювати синхронно з усіма іншими вентиляторами. Це знижує рівень шуму до мінімуму, гарантуючи при цьому максимальну ефективність охолодження.
Характеристики:
Швидкість вентилятора: 200 - 2000 об/хв.
Повітряний потік: 48.8 cfm / 82.91 m3/h.
Статичний тиск: 1.85 mmH2O.
Рівень шуму: 0.3 Sone.
Робоча температура: 0 - 40°C.
Рамка вентилятора: Standard.
Тип управління: PWM PST.
Підключення: 4-Pin Connector + 4-Pin Socket.
Підшипник вентилятора: Гідродинамічний підшипник.
Типова напруга: 12V DC.
Пускова напруга: 5V.
Струм / напруга: 0.11A | 12V DC.
Довжина кабелю: 400 мм.
LEDs: 12 A-RGB LEDs.
Роз'єм: 4-Pin 12 V-G-R-B.
Струм / Напруга: 0.2 A | 12 V DC.
Кабель: 450 мм кабель з 80 мм спільним кабелем, чорний.
Розмір: 120x120x25 мм.
Вага: 131 г.
Розмір в упаковці: 124x127x103 мм.
Вага в упаковці: 644 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Сила струму | 0 А |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 131 г |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Кулер, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴

