
IP камера відеоспостереження STARLIGHT HDW5842T-ZE-S2
17 999 ₴
- В наявності
- Код: HDW5842TPZE
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP камера відеоспостереження STARLIGHT HDW5842T-ZE-S2
Роздільна здатність 8МП, 1/1.8" CMOS -матриця
Фокус 2.7-12 мм (кут огляду 113°–47°)
Максимальна роздільна здатність відео 3840 × 2160 25 к\с
Кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG, Smart H.265+; Smart H.264+; AI H.265; AI H.264
ІЧ світло (до 40 м)
Функції зображення: поворот зображення, WDR,3D DNR, HLC, BLC, водяний знак
Аналітика та алярми: Нема SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-картки; відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; фальсифікація відео; прохід; вторгнення; швидкий об'єкт, що рухається; занедбаний/недостатній предмет; виявлення людей; збори людей; виявлення паркування; зміна сцени; виявлення звуку; виявлення недостатньої напруги; виявлення обличчя; метадані відео; SMD; люди в області; виявлення перебування; підрахунок людей; сигналізація кількості людей у черзі; сигналізація часу в черзі; виключення безпеки; детектор розфокусування
Micro SD (максимум 512ГБ)
12 VDC/PoE
IP67
Колір корпусу - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Форм-фактор | Купольний |
| Формат стиснення | MJPEG, H.264+/H.264, H. 264, H. 265, H.265+/H.265 |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| ІЧ-порт | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Живлення | PoE |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Об'єктив | |
| Максимальне значення фокусної відстані | 12 мм |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.7 мм |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Кут огляду по вертикалі | 113 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 113 град. |
| Фокусна відстань | 2.7 мм |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | IP камера відеоспостереження, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴
