
Комплект резервного живлення LP(LogicPower) ДБЖ + літієва (LiFePO4) батарея (UPS W3000 + АКБ LiFePO4 5888W)
61 588 ₴
- Немає в наявності
- Код: 37447
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Комплект резервного живлення LP(LogicPower) ДБЖ + літієва (LiFePO4) батарея (UPS W3000 + АКБ LiFePO4 5888W)
Комплект резервного живлення LP(LogicPower) ДБЖ LPW-HY3022MN-L 3000VA (3000Вт) 24V 80A MPPT 30-400V OFF GRID A with Wi-Fi + літієва (LiFePO4) батарея 25,6V - 230 Ah (5888Wh) (BMS 200A/100А) пластик LCD Smart BT розроблено та введено в експлуатацію для забезпечення безперебійного живлення електричних газових котлів, систем відеоспостереження, комп`ютерної техніки та інших пристроїв, що працюють у режимі 24/7/365. Комплект може бути використаний як джерело безперебійного живлення для бомбосховища.
Крім того, гібридний інвертор дає змогу використовувати обладнання в комплексі з сонячними батареями.
Якщо вам потрібен універсальний безперебійник для дому чи офісу або ви плануєте з часом встановити СЕС, рекомендуємо купити комплект резервного живлення LogicPower.
UPS з правильною синусоїдою і MPPT контролером автоматично розподіляє енергію між:
мережею живлення 220V
акумуляторною батареєю
сонячними панелями
Гібридний інвертор з МРРТ контролером обладнано функцією холодного старту і зарядним пристроєм з розумною конструкцією для поліпшення роботи акумулятора.
У разі роботи від сонячних панелей інвертор здатний автоматично оптимізувати генерацію залежно від погодних умов.
Система безперебійного живлення для квартири - комплект ДБЖ LPW-HY3022MN-L 3000VA (3000Вт) 24V 80A MPPT 30-400V OFF GRID A with Wi-Fi + Акумулятор LP LiFePO4 25,6V - 230 Ah (5888Wh) (BMS 200A/100А) пластик LCD Smart BT обладнана акумуляторною батареєю типу LiFePO4.
Схема підключення комплекту резервного живлення ДБЖ + АКБ
мережа електроживлення 220V
джерело безперебійного живлення із зовнішнім акумулятором
споживач живлення.
Система підключення ДБЖ
до мережі – стандартна євровилка
тип підключення акумулятора – клеми
тип підключення споживача живлення – стандартна євророзетка
Комплект резервного живлення встановлюється та підключається стаціонарно. Усі функції: від стабілізації напруги до заряджання акумулятора виконуються автоматично.
Акумуляторні батареї LogicPower LiFePO4 мають ряд переваг для експлуатації:
низький саморозряд,
швидка зарядка,
великий ресурс циклів,
компактні розміри.
До комплекту входять:
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-HY3022MN-L 3000VA (3000Вт) 24V 80A MPPT 30-400V OFF GRID A with Wi-Fi - 1 шт.
Акумулятор LP LiFePO4 25,6V - 230 Ah (5888Wh) (BMS 200A/100А) пластик LCD Smart BT - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 230 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 10 мс |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 3000/3000 |
| Вихідна напруга | 230±5% |
| Гарантійний термін | 24 - на ДБЖ, 60 - на АКБ |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Комплект резервного живлення ДБЖ + літієва батарея, інструкція, гарантійний талон. |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 588 ₴
