Комплект Smart-UPS LP-2000 PRO, RM з АКБ LP LiFePO4 32 Ah (2253Wh) RM Готове джерело безперебійного живлення для сервера із зовнішнім акумулятором. Можливість під`єднання батареї LiFePO4 забезпечує стабільну роботу обладнання в умовах перебоїв або повного вимкнення електроенергії. Стабілізація напруги, функція холодного старту та висока енергоефективність роблять комплект найкращим рішенням для резервного живлення: ігрових комп`ютерів, ПК із дизайнерським, графічним або інженерним ПЗ; мережевого та офісного обладнання; аудіо та відео систем; серверних і систем зберігання даних. ДБЖ у серверну стійку Smart-UPS LogicPower-2000 PRO, RM (rack mounts) (without battery) 72V 6A має такі функціональні особливості: Правильна синусоїда. Технологія подвійного перетворення електроенергії забезпечує стабільну вихідну напругу з мінімальними відхиленнями. Висока потужність. UPS для мережевого обладнання розраховано на підключення пристроїв потужністю до 2000/1800 VA/W. Широкий діапазон вхідної напруги. Стабілізація напруги в широкому діапазоні захищає під`єднані пристрої від перепадів і різких коливань струму в мережі. Інформативний LCD-дисплей. На екрані відображено ключові параметри роботи УПС для сервера в реальному часі. Миттєве перемикання на акумулятор. Швидке перемикання на резервне живлення виключає затримки, що дає змогу використовувати ДБЖ для особливо чутливого обладнання. Акумулятор LP LiFePO4 70,4V - 32 Ah (2253Wh) (BMS 30A/30А) метал LCD Smart BT забезпечує: Швидке заряджання джерела безперебійного живлення за умови інтенсивних графіків вимкнення електроенергії. Максимальний струм заряду: 32 А (з урахуванням BMS). Відсутність ефекту пам`яті дає змогу експлуатувати батарею, не чекаючи повного заряджання. Довговічне використання ДБЖ для серверних шаф. Витримує до 10000 циклів заряд/розряд. Гарантія виробника - 60 місяців. Безпека та екологічність в експлуатації завдяки високій термічній і хімічній стабільності LiFePO4. Вбудована BMS захищає від перезаряду, надмірного розряду, перегріву та короткого замикання. Якщо вам необхідна система резервного живлення для встановлення в рек стійки (rack), рекомендуємо купити комплект Smart-UPS LP-2000 PRO, RM з АКБ LP LiFePO4 32 Ah (2253Wh) RM за цінами напряму від виробника та з офіційною гарантією. ля замовлення ДБЖ в стійку тисніть на кнопку «купити» або зверніться за безкоштовною консультацією до фахівців LogicPower
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ємність акумулятору | 32 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 587 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 432 мм |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна вхідна напруга | 300 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Напруга акумулятору | 70.4 В |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 6 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9,8 |
| Вихідна потужність | 2000/1800 |
| Вихідна напруга | 208/220/230/240±1% |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Комплект Smart-UPS, інструкція, гарантійний талон. |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 342 ₴







