
Зовнішня IP камера GV-162-IP-FM-COA50-20 POE 5MP (Lite)
2 560 ₴
- В наявності
- Код: 17934
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішня IP камера GV-162-IP-FM-COA50-20 POE 5MP (Lite)
Галузь застосування.
IP камера GreenVision GV-162-IP-FM-COA50-20 POE 5MP (Lite) у металевому корпусі використовують для відеоспостереження за прилеглою територією житлових будинків, офісних будівель, складів, виробничих приміщень тощо.
Функціональні можливості GV-162-IP-FM-COA50-20 POE 5MP (Lite) дозволяють записувати не лише відео, а й звук. Інтелектуальні можливості моделі дозволяють налаштувати приватні зони. Камера вміє з високою точністю виявляти рух об'єктів та надсилати тривожні сигнали.
Камери відеоспостереження серії Lite спеціально розроблені для користувачів, які цінують високу якість обладнання та можливість раціонально витрачати бюджет.
Висока світлочутливість зовнішньої IP камери GreenVision GV-162-IP-FM-COA50-20 POE 5MP (Lite) забезпечує якісне зображення вдень (без засвічування та відблисків) та чітку картинку при мінімальному освітленні.
Технічні характеристики.
Роздільна здатність зображення - 5 МП дозволяє отримати картинку у форматі 2592*1944
Об'єктив 3,6 мм з фіксованим фокусом.
Інфрачервоне підсвічування 20 метрів із функцією Smart IR, що дозволяє регулювати інтенсивність світлодіодів камери для компенсації відстані до об'єкта.
Формати стиснення Н264/Н265 дозволяють заощаджувати місце на жорсткому диску без явної втрати якості при архівації записів із камер відеоспостереження.
Камера сумісна з обладнанням інших виробників за протоколом Onvif
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264, MJPEG |
| Загальні | |
| Вага | 350 г |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 170 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Живлення | PoE |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2592x1944 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Кут огляду по вертикалі | 100 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 100 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Камера, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 560 ₴



