
Вентилятор 120 мм 3pin + 4pin (Molex живлення) LP F12NBD
110 ₴
- В наявності
- Код: 16140
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор для комп'ютера LP F12NBD, 120MM, 3pin + 4pin – це використання передових технологій та якісних комплектуючих для складання даного виробу. Вибір представленої моделі вентилятора для ПК – це гарантовано безшумна робота комп'ютерної техніки та її якісне та надійне охолодження.
Завдяки продуманій конструкції модель вентилятора для ПК LP F12NBD, 120MM, 3pin + 4pin є ідеальним рішенням для ефективного повітряного охолодження навіть найпродуктивніших систем. Ресурс роботи LP F12NBD, 120MM, 3pin+4pin складає 30 тис. годин.
Основні характеристики моделі вентилятора для ПК LP F12NBD, 120MM, 3pin + 4pin:
● Тип: корпусний вентилятор (кулер)
● Призначення: повітряне охолодження
● Матеріал: високоміцний пластик
● Роз'єм Molex: є
● Ресурс експлуатації: 30 тис. годин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 110.0 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Вентилятор для комп'ютера, паковання, інструкція, гарантійний талон |
| Паковання | OEM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴



