Замок електромеханічний GV LEMch-108B (накладний)
Електромеханічний замок, накладний
Робоча напруга: DC12V ± 10%
Струм: 1.5-3А
Двоциліндровий
Довжина латунного засува: 13мм
Розблокування (відкриття) -1 сек
3 ключі в комплекті
Оздоблення: Нікельоване
Установка на двері металеві, пластикові, дерев'яні, скляні та металопластикові.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал замку | Нікель |
| Застосування замку | Скляні двері, Дерев'яні двері, Для металлопластиковых дверей, Металеві двері |
| Тип замка | ригельна система запирання |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Колір замку | Срібло |
| Загальні | |
| Вага | 1.05 кг |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 160 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 102 мм |
| Комплектація | |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Кількість ключів | 3 |
| Корпус замку | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Замок, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 885 ₴




