
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-HY-1033-10000VA (10000Вт) 48V 2MPPT 400-800V - 3 фазний ON-OFF GRID
93 765 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20085
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-HY-1033-10000VA (10000Вт) 48V 2MPPT 400-800V - 3 фазний ON-OFF GRID
Гібридне джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою і контролером МРРТ моделі LPW-HMG104815 - це багатофункціональний пристрій, головне завдання якого, забезпечення безперебійним живленням об"єктів різного призначення (будинок, офіс або міні-бізнес). Представлений в каталозі ДБЖ також доповнений функціоналом автономного живлення. Захисний функціонал джерела безперебійного живлення LPW-HMG-104815 має наступні типи захисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей.
Представлений ДБЖ здатний забезпечити безперебійним живленням:
системи сонячних електростанцій;
системи резеврного живлення;
деякі комп'ютери;
котли опалення;
побутову техніку (холодильник, аудіотехніка, кондиціонер, повітряний компресор);
монітори;
системні блоки;
робочі станції;
вузли локальної обчислювальної мережі;
комп'ютерну периферію;
іншу техніку з імпульсними блоками живлення.
3 кроки для підключення ДБЖ:
Підключити акумулятор дотримуючись полярності;
Підключити ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 220В;
Дочекатися закінчення самодіагностики та включення ДБЖ.
Увага! ДБЖ увімкнеться автоматично! Забороняється натискати кнопку включення та переривати самодіагностику!
Основні переваги ДБЖ LPW-HY-1033 - 3 фазный ON-OFF GRID:
Потужність. Дозволяє забезпечити резервне живлення пристрою потужністю до 10000 Вт.
Діапазон вхідної напруги. Широкий діапазон стабілізації напруги дозволяє убезпечити техніку від серйозних перепадів мережі.
Матеріал корпусу. Міцний металевий корпус прослужить вам довго і витримає механічну дію.
LCD дисплей. Яскравий дисплей, що відображає основні показники роботи пристрою в режимі реального часу.
Підтримка альтернативних джерел енергії. Використовуйте сонячну або вітрову енергію для власних потреб та економії. Підтримка альтернативних джерел енергії дозволяє отримувати додаткову вигоду за програмою "Зелений тариф".
Сучасний MPPT-контролер. Наявність вбудованого MPPT-контролера дозволяє використовувати потенціал альтернативних джерел енергії на повну, збільшуючи та оптимізуючи потужність заряду на виході.
Модель LPW-HMG104815 гібридного типу має оптимальні технічні характеристики та дозволяє здійснювати заряд акумуляторних батарей як від загальної мережі, так і від альтернативних джерел живлення (сонячна енергія, вітрогенератор).
Гібридний ДБЖ LPW-HMG104815 оснащений МРРТ контролером, має вхідну напругу 170-280V.
Переваги гібридних ДБЖ з MPPT:
Висока потужність;
Підтримка класичних та альтернативних джерел енергії;
Здатність пристрою використовувати потенціал джерела енергії на максимум;
Можливість будівництва на базі пристрою сонячних електростанцій для особистого використання та потреб бізнесу;
Сучасний та ергономічний дизайн, що органічно виглядає в побуті.
Обираючи ДБЖ гібридного типу, слід звернути увагу на те, що це не тільки забезпечить техніку та електроніку необхідним безперебійним електроживленням, але і дасть можливість отримати додатковий дохід, завдяки участі в програмі "Зелений тариф".
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 200 А |
| Стан | Новий |
| Частота | 60 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37.7 кг |
| Висота | 620 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 37,7 |
| Вихідна потужність | 10000/10000 |
| Вихідна напруга | 230/400 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS232, USB, CAN - стандарт |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт. |
| Комплектація | Гібридний сонячний інвертор, інструкція, гарантійний талон. |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Тип ДБЖ | гібридний MPPT з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
| Колір корпусу | Світло-зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 765 ₴
