Акумулятор GV LiFePO4 12,8V - 7Ah (90Wh)
Акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%) і широкий діапазон робочих температур (-15 ~ +60°C).
Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються і мають компактні розміри.
Літієва батарея, як система зберігання енергії, має високий рівень екологічності та широкий спектр застосування.
У порівнянні зі свинцево-кислотними акумуляторами LiFePO4 мають більш тривалий термін експлуатації (у 25 разів), при цьому вони в 2 рази легші за свинцеві АКБ, мають високу струмовіддачу. Акумулятор цього типу не самозаймається і не токсичний.
Акумулятори LiFePO4 мають дуже низький саморозряд, 20% ємності, при зберіганні понад 10 років.
Якщо Вам потрібен акумулятор, і Ви не знаєте, який кращій, обирайте літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї від GreenVision.
Гарантії якості та технічна підтримка
Акумулятори LiFePO4 GreenVision виробляються на території України за технологіями провідних світових виробників літієвих АКБ.
Надаємо гарантію від виробника на всі типи акумуляторів. Гарантійний ремонт та технічне обслуговування проводиться у сертифікованих сервісних центрах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Напрацювання | 5000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.95 кг |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,95 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Ємність акумулятора | 7 |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Напруга | 12 (12,8) |
| Тип струмовиведення | T2/F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 419 ₴

