ДБЖ (джерело безперебійного живлення) для роутерів/комутаторів LP-430PRO
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) LP-430PRO у разі екстрених або планових відключень електроенергії забезпечує автономну роботу наступного обладнання:
Wi-Fi роутери
маршрутизатори
термінали
медіаконвертери
та іншої низьковольтної апаратури
Безперебійник для роутера 12 вольт оснащений вбудованим акумулятором ємністю [Емкость, mAh] mAh. На практиці Ваш роутер (залежно від споживання) зможе працювати без перерви до 8 годин.
Автономне живлення для роутера: принцип роботи
Роутер, ONU-термінал або інше обладнання приєднується до ДБЖ через відповідний порт 5/9/12V.
Безперебійник підключається до мережі через стандартну розетку 220 V, виконуючи у звичайному режимі функції імпульсного блоку живлення.
При вимкненні електроенергії із загальної мережі ДБЖ автоматично перемикається на режим роботи від акумуляторної батареї.
Після появи електроенергії АКБ автоматично заряджається джерелом безперебійного живлення з мережі 220 V.
Переваги використання ДБЖ для роутерів/комутаторів LP-430PRO
Підтримує технологію POE (для передачі живлення через роз'єм RJ45) на 15В і 24В.
Час перемикання на резервне живлення 0 мс.
Час до повного заряду вбудованої батареї - до 2 годин.
Індикація режиму роботи та рівня заряду акумулятора.
Захист акумулятора від недостатнього заряду або перерозряду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10400 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 5 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 30 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 85 В |
| Струм заряду | 2 А |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | ДБЖ, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 612 ₴





