Акумуляторна батарея LP 40OPzS 2V - 280 Ah
Свинцево-кислотний акумулятор, що обслуговується LP400 PZS 2V-280Ah
Свинцево-кислотний АКБ LP400 PZS 2V-280Ah - заливний вентильований акумулятор із трубчастими пластинами застосовують як джерело резервного енергозабезпечення:
• у сфері телекомунікацій,
• у системах аварійного освітлення,
• у системах обробки даних,
• у системах моніторингу та контролю на електричних та розподільних станціях та підстанціях,
• у джерелах безперебійного живлення, на залізницях, в аеропортах та інше.
Батарею можна експлуатувати як у буферному, так і в циклічному режимі.
На сайті можна купити акумулятори в корпусі з прозорого удароміцного матеріалу SAN (стирол - акрил – нітрил). Корпус стійкий до самозаймання.
Вода додається в елементи акумулятора через отвір у верхній частині контейнера
При дотриманні чинних правил експлуатації акумуляторної батареї допускається застосування всіх способів заряду акумуляторної батареї.
Термін служби акумуляторів при експлуатації батареї в буферному режимі становить до 20 років із залишковою ємністю 80% від номінальної.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ємність акумулятору | 280 А. г |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Напруга | 2 В |
| Напрацювання | 3600 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | OPzS |
| Тип струмовивіду | Т14 |
| Струм заряду | 70 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.8 кг |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 20,8 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Акумуляторна батарея, інструкція, гарантійний талон. |
| Матеріал виготовлення корпусу | стирол-акрилонітрил (SAN) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 876 ₴




