Акумулятор LP LiFePO4 25,6V — 100 Ah (2560Wh) (BMS 100A/50А) пластик Smart BT
Літій-залізо-фосфатні LiFePo4 акумулятори нового покоління з унікальною BMS-платою — найефективніші й найбезпечніші АКБ для побутових і промислових систем безперебійного живлення.
Інтелектуальна BMS плата — програмовна система керування для літій-залізо-фосфатних акумуляторів (LiFePO4).
Купити Smart LiFePO4 акумулятор в Україні: де їх можна використовувати?
Електронавантажувачі, поломкові машини, газонокосарки та інша спецтехніка
Системи резервного та безперебійного живлення для дому, офісу, складів, виробництва тощо.
Сонячні електростанції та інші альтернативні джерела енергії
Портативні зарядні станції для мобільних телефонів, ноутбуків, дронів тощо.
BMS інтелектуальна плата захисту, активний балансир, Bluetooth: як допомагає підвищити ефективність і продовжити термін експлуатації літієвих акумуляторів?
Плати SMART BMS Bluetooth можна використовувати в літієвих АКБ з різними хімічними властивостями: літій-залізо фосфат, літій-іон, літій-полімер тощо.
Двошаровий захист апаратного та програмного забезпечення забезпечує високий захисний потенціал у процесі заряджання та розряджання АКБ:
перезаряджання
захист від низького заряду
захист від високих або низьких температур
захист від перевантаження струмом
захист від короткого замикання тощо.
Функція активного балансу для ефективного автоматичного заряджання акумулятора та підтримки однакової напруги на кожному елементі.
Акумулятор можна використовувати як у складі ДБЖ, так і з будь-яким сумісним за навантаженням приладом.
Внутрішній датчик температури забезпечує потрійний контроль температурного режиму роботи акумулятора.
Bluetooth — завжди актуальна та своєчасна інформація про стан АКБ:
контроль рівня заряду акумулятора
контроль стану роботи батареї
контроль ємності акумулятора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напрацювання | 7000 циклів заряду |
| Особливості | Наявність Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип струмовивіду | Кольцевой наконечник M8 |
| Струм заряду | 50 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.5 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 19,5 |
| Гарантійний термін | 60 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 (25,6) |
| Пусковий струм | 200 A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 138 ₴


