Монтажне кріплення для камери GV-OUT-009
Комплект монтажного кріплення камери на стовп.
В комплект входить металеве кріплення з отворами під кронштейн камери, болти і металеві хомути.
Кріплення не комплектується герметичною коробкою для з'єднання кабелів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Маса | 0.51 кг |
| Ширина | 146 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Монтажне кріплення для камери, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴



