Система резервного живлення LP Autonomic Ultra FW 3500W (АКБ12000Wh) Чорний мат
Система резервного живлення LP Autonomic
Системи LP Autonomic — універсальні джерела резервного живлення для дому, квартири, дачі, котеджу або офісних приміщень.
Акумуляторні станції для дому LP Autonomic — унікальна технологія інженерів технічного департаменту компанії LogicPower. Така система дає змогу використовувати електроенергію як з акумуляторної батареї, так і від мережі 220 В.
Система резервного живлення LP Autonomic є надійним джерелом безперебійного живлення для дому. До системи можна під'єднати всі електричні прилади та обладнання, розташовані в будинку, що дає змогу без жодних обмежень пережити вимкнення електроенергії.
Вибираючи джерела безперебійного живлення для квартири зазвичай купують окремі ДБЖ для газового котла, холодильника телевізора тощо. Це нераціонально, оскільки потрібно подбати про безліч під'єднань, а також про сумісність інвертора й акумулятора, потужності приладів, що під'єднуються, й багатьох інших аспектів. Система резервного живлення LP Autonomic забезпечить резервним живленням весь дім або офіс. Це джерело безперебійного живлення українського виробництва, розроблене українцями для українців, щоб допомогти пережити блекаути. LogicPower гарантує, що техніка працюватиме в будь-яких ситуаціях.
LP Autonomic у монолітному корпусі має такі переваги:
Інвертор і акумулятор уже під'єднані та налаштовані. Вам досить купити джерело резервного живлення та під'єднати до нього обладнання.
В асортименті є моделі для настінного (маркування W) або підлогового (маркування F) встановлення.
Корпус досить компактний і має сучасний стильний дизайн, його можна легко пересувати за потреби під'єднання різних електричних пристроїв.
Принцип роботи системи безперебійного живлення LP Autonomic:
Коли пристрої вимикаються від основного джерела живлення, акумулятори забезпечують автономне живлення електрообладнання на деякий час.
Для автономного живлення побутової та офісної техніки LP Autonomic використовуються сучасні літій-залізо-фосфатні акумулятори (LiFePo4).
Термін експлуатації батареї LiFePo4 — до 15 років. Такі акумулятори стійкі до глибокого розряджання та керуються з різкими перепадами температур. Це гарантує надійність і тривалий термін експлуатації систем резервного живлення LogicPower, роблячи їх чудовим вибором для забезпечення надійного електроживлення під час вимкнення електроенергії.
Тривалість автономного живлення залежить від ємності акумулятора та потужності споживачів, під'єднаних до системи резервного живлення.
Системи LP Autonomic підходять для безперебійного живлення:
холодильника; комп'ютера;
опалювального котла;
системи аварійного освітлення;
телевізора та іншої побутової техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ємність акумулятору | 230000 мАг |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 111.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 3500 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Допустима пікова потужність | 5000 Вт |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Напруга акумулятору | 51.2 В |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 50 А |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Система резервного живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Тип ДБЖ | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 948 ₴





