Антивандальна IP камера GV-151-IP-M-DOS50-20DH POE 5MP
Галузь застосування.
Зовнішні IP-камери GreenVision GV-151-IP-M-DOS50-20HPOE 5MP (Ultra) у напівсферичному корпусі використовують для відеоспостереження за прилеглою територією житлових будинків, офісних будівель, складів, виробничих приміщень тощо.
IP-камера GV-151-IP-M-DOS50-20HPOE 5MP (Ultra) зручна для монтажу, бо має компактні розміри та підтримує технологію передачі живлення та сигналу по одній лінії кабелів PoE (802.3af).
Камери даного типу підтримують ONVIF, Hikvision та інші мережеві протоколи, завдяки яким вони на 100% сумісні з обладнанням інших виробників та легко інтегруються у будь-яку вже існуючу систему відеоспостереження.
Функціональні можливості камери забезпечують високу точність виявлення об'єктів, що рухаються в кадрі. А також можливість записувати не тільки відео, а й звук.
Висока світлочутливість зовнішньої IP камери GreenVision GV-151-IP-M-DOS50-20HPOE 5MP (Ultra) забезпечує якісне зображення вдень (без засвічування та відблисків) та чітку картинку при мінімальному освітленні.
Технічні характеристики.
Роздільна здатність зображення - 5 МП дозволяє отримати картинку у форматі 2592 х 1944
Об'єктив із фіксованим фокусом 2,8 мм.
Інфрачервоне підсвічування дальністю до 20 метрів із функцією Smart IR, що дозволяє регулювати інтенсивність світлодіодів камери для компенсації відстані до об'єкта.
Формат стиснення Н265/Н264 дає змогу заощаджувати місце на жорсткому диску без явної втрати якості при архівації записів із камер відеоспостереження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Купольний |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 370 г |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Довжина | 110 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Живлення | PoE |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2592x1944 |
| Чутливість | 5 люкс |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Кут огляду по вертикалі | 110 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 110 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Камера, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 073 ₴




