Гібридна зовнішня камера GV-144-GHD-H-COF20-30 LED
Сфера застосування.
Гібридні системи відеоспостереження, у яких використовують камери GV-144-GHD-H-COF20-30 LED, універсальні для різних сфер діяльності. Такі системи відеоспостереження можна використовувати як для приміщень із великою площею (складу, виробничі цехи, великі супермаркети тощо), так і для встановлення на території дач, приватних будинків та інших будівель побутового та господарського призначення.
Перевага гібридної камери GV-144-GHD-H-COF20-30 LED полягає у високій якості передаваного зображення (роздільна здатність — 2.0 МР, 1920x1080). Дальність передавання зображення від камери до реєстратора — до 500 метрів. Для побудови кабельних ліній може бути використаний коаксіальний кабель або "вита пара".
Технічні характеристики.
Камера відеоспостереження GV-144-GHD-H-COF20-30 LED працює на основі матриці 1/2.9 CMOS Sensor;
Роздільна здатність зображення 2.0 МР, 1920x1080;
Стандарти відеосигналу AHD, CVI, TVI, Analog (CVBS);
Світлочутливість камери GV-144-GHD-H-COF20-30 LED — 0.01 Lux. Модель обладнана вбудованою інфрачервоною підсвіткою.
Настроювання зображення та регулювання посилення сигналу відбувається за допомогою зручного багатомовного OSD меню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | AHD |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Загальні | |
| Вага | 270 г |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 190 мм |
| Додаткове джерело живлення | Спеціальний акумулятор |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір | Білий |
| Ширина | 70 мм |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Кут огляду по вертикалі | 80 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 80 град. |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеопроцесор | FH8536 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Інтерфейс під'єднання | BNC |
| Комплектація | Камера, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 652 ₴


