Зчитувач GV-iButton-WG26-EM
Зчитувач СКУД - пристрій, який використовується для сканування магнітних та інших типів карток для забезпечення доступу до захищеної зони. Його можна використовувати для відкриття дверей, воріт або іншої точки доступу, що дозволяє уповноваженому персоналу або відвідувачам увійти до приміщення. Зчитувач також можна використовувати для автентифікації, забезпечуючи додатковий рівень безпеки та контролю.
Технічні характеристики:
Тип - зчитувачі,
Вигляд монтажу - врізний,
Для встановлення - в приміщенні або на вулиці,
Індикація є,
Призначення - зчитування ключів та карт,
Ступінь захисту - IP67,
Живлення – 12V/20mA,
Матеріал корпусу - пластик,
Колір - білий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Тип пристрою | ІЧ-зчитувач |
| Форм-фактор | Портативний (переносний) |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Висота | 44 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Напруга | 12 В |
| Живлення в режимі очікування | 20 мА |
| Ширина | 26 мм |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 70.0 |
| Довжина: | 36.0 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Індикація | є |
| Комплектація | Зчитувач, інструкція, гарантійний талон. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | зчитування ключів та карт |
| Живлення | 12/20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 752 ₴

