
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-VHY-G5532-5500VA (5500Вт) 48V 60A MPPT 120-450V ON-OFF GRID
46 570 ₴
- Немає в наявності
- Код: 19463
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-VHY-G5532-5500VA (5500Вт) 48V 60A MPPT 120-450V ON-OFF GRID
ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою LPW-VHY-G5532-5500VA (5500Вт) 48V 60A MPPT 120-450V ON-OFF GRID
Гібридні джерела безперебійного живлення з правильною синусоїдою мають усі необхідні набори функцій для забезпечення резервного живлення електричною енергією приватного будинку, квартири офісу, складу та інших об'єктів.
UPS з правильною синусоїдою та MPPT контролером:
Можна використовувати як інвертор для сонячних панелей;
У комплекті з акумуляторами може застосовуватися як джерело безперебійного живлення;
Може працювати як автономний інвертор без підключення акумулятора. Електроустаткування живиться електроенергією від сонячних батарей або від мережі 220V, залежно від часу доби та генерації фотомодулів.
ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою здатний автоматично керувати джерелами електричної енергії:
сонячні панелі
мережа
акумуляторні батареї
Ця функція дозволяє ефективно використовувати сонячну енергію для досягнення автономності подачі електрики до будинку чи офісу. А також оптимізувати витрати на оплату електроенергії.
Купити гібридний ДБЖ з правильною синусоїдою: де застосовується?
Сонячні електростанції.
Системи резервного живлення опалювальних котлів, автономного водопостачання і т.д.
Для безперебійного живлення потужних комп'ютерів та серверних станцій.
Для автономного живлення побутової техніки (холодильник, аудіотехніка, кондиціонер, повітряний компресор) та іншої техніки з імпульсними блоками живлення.
Гібридні інвертори з правильною синусоїдою та MPPT контролером - переваги використання:
ефективність роботи сонячних фотомодулів зростає до 30%;
у разі затінювання частини площі сонячних батарей інвертор автоматично оптимізує генерацію;
UPS з MPPT гарантує ефективну роботу системи за будь-яких температур, вологості та погодних умов;
функція стабілізації в широкому діапазоні вхідної напруги - 170-280 V;
ККД – до 98%;
Технічні характеристики ДБЖ LPW-VHY-G5532-5500VA (5500Вт) 48V 60A MPPT 120-450V ON-OFF GRID
Вихідна напруга - 208/220/230/240±1% V;
Діапазон вхідної напруги - 170-280 V;
Потужність - 5500/5500 VA/W;
Форма вихідної напруги - правильна синусоїда.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Максимальна потужність | 5500 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Номінальна потужність | 5500 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальний струм | 60 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Частота | 60 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.215 кг |
| Висота | 507 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 15,215 |
| Час перемикання | 10 мс |
| Вихідна потужність | 5500/5500 |
| Вихідна напруга | 208/220/230/240±1% |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Індикація | LED + LCD |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | - |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Комплектація | Гібридний сонячний інвертор, інструкція, гарантійний талон. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Тип ДБЖ | гібридний MPPT з правильною синусоїдою |
| Ток заряда | 40 А |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 570 ₴









