Сонячний мережевий інвертор OMNIK 20kW
Сонячний мережевий інвертор OMNIK 20kW - це унікальний пристрій, здатний перетворювати сонячну енергію в джерело змінного струму. Пристрій розроблений на основі інноваційних технологій створення сонячних електростанцій. Принцип роботи сонячного мережевого інвертора OMNIK 20kW, полягає в перетворенні постійного струму від сонячних батарей (діапазон напруг 640-1000V) у вихідну напругу змінного струму 640V. Два високошвидкісних MPPT трекера працюють з використанням новітньої технології ідентифікації зміни потужності (найвищий клас точності вимірювання показників). Пристрій розрахований на роботу з мережами електричного живлення з частотою 50 Hz. Запас міцності пристрою розрахований на понад 25 років. Основна перевага мережевого інвертора OMNIK 20kW - високий коефіцієнт корисної дії (98%). Пристрій здатний безперебійно функціонувати як при частковому, так і при повному завантаженні. Такий ефект досягається завдяки широкому діапазону вхідної напруги, що дає можливість створювати різну кількість послідовно з"єднаних сонячних батарей. Отже, за допомогою OMNIK 20kW можна створювати мережеві сонячні електростанції потужністю до 20 kW. Також, виробник подбав про те, щоб захистити мережевий інвертор OMNIK 20kW від шкідливих впливів навколишнього середовища (попадання пилу, вологи або дрібних частинок) відповідно до міжнародного стандарту IP65 (один з найнадійніших типів захисту). Діапазон робочих температур - (-25 ~ +60) °C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Максимальна потужність | 22000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Номінальна потужність | 20000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 360 В |
| Номінальна вихідна напруга | 380~400 В |
| Номінальний струм | 22 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Частота | 60 Гц |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42.5 кг |
| Висота | 184 мм |
| Довжина | 567 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 42,5 |
| Вихідна напруга | 380 |
| Дисплей | LCD |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Інтерфейс | RS 485, Wi-Fi |
| Клас захисту | IP65 |
| Комплектація | Сонячний мережевий інвертор, інструкція, гарантійний талон. |
| Максимальний струм | 22/22 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність у кВт | 20 |
| Тип | Мережевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 510 ₴





