
DEYE for LP Гібридний однофазний інвертор SUN-16K-SG01LP1-EU
140 530 ₴
- В наявності
- Код: 30644
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DEYE for LP Гібридний однофазний інвертор SUN-16K-SG01LP1-EU
Гібридний однофазний інвертор SUN-16K-SG01LP1-EU
Мережевий інвертор для сонячних батарей (гібридний, однофазний) призначено, як для домашнього, так і для комерційного використання.
Найкращі інвертори для сонячних батарей максимально ефективно перетворюють і розподіляють електроенергію, згенеровану фотомодулями.
Гібридний інвертор однофазний здатний автоматично керувати джерелами електричної енергії:
Сонячні панелі;
Мережа;
Акумуляторні батареї.
У момент активної генерації (світловий день) інвертор спрямовує електроенергію на живлення споживачів й на зарядку акумуляторів.
У темний час доби, коли генерація слабка або нульова, інвертор перенаправляє споживачів на живлення від акумуляторних батарей.
У разі, якщо потужності генерації від сонячних панелей або акумуляторів недостатньо, система може переключитися на режим живлення від загальної мережі.
Особливістю інвертора є його багатофункціональний силовий порт. За допомогою ручних налаштувань у меню інвертора він може бути використаний як вхід або вихід, що надає безліч варіантів для налаштування сонячних електростанцій під різні потреби.
Цей гібридний інвертор для сонячних батарей дає змогу під'єднувати різні типи акумуляторів: (AGM, GEL, LiFePO4) для створення системи зберігання енергії, що підходить для вашого об'єкта.
Наявність портів RS485/CAN спрощує спільну роботу інвертора з акумуляторами, і інвертор дає змогу налаштовувати заряд і розряд відповідно до типу батарей, що подовжує їхній термін служби та забезпечує безпеку.
Гібридний інвертор для сонячних панелей має функцію зарядки акумуляторів від генератора, яка може бути налаштована відповідно до ваших потреб.
Через багатофункціональний силовий порт інвертора можна під'єднати генератор. Ручні налаштування інвертора дають змогу встановити час роботи від генератора, а також інші параметри для забезпечення ефективної та безпечної експлуатації обладнання.
Цей гібридний інвертор для альтернативної енергетики оснащено LCD-дисплеєм із сенсорним керуванням, що спрощує налаштування та управління ним. За допомогою вмонтованого WiFi модуля можна здійснювати моніторинг роботи інвертора і сонячної електростанції через хмарний сервіс Deye, включно з відстеженням генерації сонячних панелей, споживання електроенергії, стану акумулятора і роботи генератора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Допустима пікова потужність | 17600 Вт |
| Максимальна потужність | 17600 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Номінальна потужність | 16000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 360 В |
| Номінальний струм | 100 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Частота | 60 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 763 мм |
| Довжина | 282 мм |
| Ширина | 464 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 52 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Інвертор гібридний однофазний, інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 530 ₴




