Галузь застосування.
Принцип роботи IP-камери відеоспостереження GV-168-IP-H-CIG30-20 POE заснований на використанні передачі зображення дротовими мережами. Використовуються стандартні мережеві протоколи передачі відеосигналу – ONVIF, RTSP. IP-камери, крім охоронних функцій (відеоспостереження за об'єктами), можуть вирішувати такі завдання.
Віддалений моніторинг домашніх та робочих процесів (наприклад, контроль роботи няні або прибиральниці з віддаленого екрана мобільного телефону);
Відеоспостереження за надзвичайними ситуаціями (записи з камер спостереження можуть допомогти обчислити злодіїв та розкрити випадки підробки банкнот у банках, магазинах тощо);
Контроль відвідуваності співробітників, наприклад.
Якщо ви встановлюєте обладнання самостійно, то вам доступні прості і докладні інструкції з встановлення обладнання. Однак ми рекомендуємо звернутися до фахівців для встановлення.
Технічні характеристики
Камера відеоспостереження працює на основі матриці 1/3 CMOS sensor;
Процесор - FH8852 V201;
Роздільна здатність зображення (2048x1536);
Об'єктив фіксований з фокусом 3.6 мм;
Світлочутливість камери - 0.05 Lux;
Модель обладнана вбудованим інфрочервоним підсвічуванням дальністю – 20 метрів;
Управляється з мобільних пристроїв за допомогою спеціального додатку для iPhone і Android;
Тип корпусу - циліндричний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Загальні | |
| Вага | 380 г |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 170 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 70 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| ІЧ-порт | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2048x1536 |
| Чутливість | 0.05 люкс |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Кут огляду по вертикалі | 85 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 85 град. |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Камера, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴




