
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-HY-1533-15000VA (15000Вт) 48V 2MPPT 400-800V - 3 фазний ON-OFF GRID
168 777 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20086
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-HY-1533-15000VA (15000Вт) 48V 2MPPT 400-800V - 3 фазний ON-OFF GRID
Гібридне джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою і контролером МРРТ моделі LPW-HY-1533-15000VA (15000Вт) 48V 2MPPT 400-800V - 3 фазний ON-OFF GRID - це багатофункціональний пристрій, головне завдання якого, забезпечення безперебійним живленням об"єктів різного призначення (будинок, офіс або міні-бізнес). Представлений в каталозі ДБЖ також доповнений функціоналом автономного живлення. Захисний функціонал джерела безперебійного живлення має наступні типи захисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей.
Представлений ДБЖ здатний забезпечити безперебійним живленням:
системи сонячних електростанцій;
системи резеврного живлення;
деякі комп'ютери;
котли опалення;
побутову техніку (холодильник, аудіотехніка, кондиціонер, повітряний компресор);
монітори;
системні блоки;
робочі станції;
вузли локальної обчислювальної мережі;
комп'ютерну периферію;
іншу техніку з імпульсними блоками живлення.
3 кроки для підключення ДБЖ:
Підключити акумулятор дотримуючись полярності;
Підключити ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 220В;
Дочекатися закінчення самодіагностики та включення ДБЖ.
Увага! ДБЖ увімкнеться автоматично! Забороняється натискати кнопку включення та переривати самодіагностику!
Основні переваги ДБЖ LPW-HY-1533-15000VA (15000Вт) 48V 2MPPT 400-800V - 3 фазний ON-OFF GRID:
Потужність. Дозволяє забезпечити резервне живлення пристрою потужністю до 1500/1500 VA/W.
Діапазон вхідної напруги. Широкий діапазон стабілізації напруги дозволяє убезпечити техніку від серйозних перепадів мережі.
Підтримка альтернативних джерел енергії. Використовуйте сонячну або вітрову енергію для власних потреб та економії. Підтримка альтернативних джерел енергії дозволяє отримувати додаткову вигоду за програмою "Зелений тариф".
Сучасний MPPT-контролер. Наявність вбудованого MPPT-контролера дозволяє використовувати потенціал альтернативних джерел енергії на повну, збільшуючи та оптимізуючи потужність заряду на виході.
Модель LPW-HY-1533-15000VA (15000Вт) 48V 2MPPT 400-800V - 3 фазний ON-OFF GRID гібридного типу має оптимальні технічні характеристики та дозволяє здійснювати заряд акумуляторних батарей як від загальної мережі, так і від альтернативних джерел живлення (сонячна енергія, вітрогенератор).
Гібридний ДБЖ LPW-HY-1533-15000VA (15000Вт) 48V 2MPPT 400-800V - 3 фазний ON-OFF GRID оснащений МРРТ контролером, має вхідну напругу 400-800 V.
Переваги гібридних ДБЖ з MPPT:
Висока потужність;
Підтримка класичних та альтернативних джерел енергії;
Здатність пристрою використовувати потенціал джерела енергії на максимум;
Можливість будівництва на базі пристрою сонячних електростанцій для особистого використання та потреб бізнесу;
Сучасний та ергономічний дизайн, що органічно виглядає в побуті.
Обираючи ДБЖ гібридного типу, слід звернути увагу на те, що це не тільки забезпечить техніку та електроніку необхідним безперебійним електроживленням, але і дасть можливість отримати додатковий дохід, завдяки участі в програмі "Зелений тариф".
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Максимальна потужність | 15000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Номінальна потужність | 15000 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 60 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Частота | 60 Гц |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 62 кг |
| Висота | 820 мм |
| Довжина | 219 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 62 |
| Вихідна потужність | 15000/15000 |
| Вихідна напруга | 230/400 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232, USB and Dry contact, Wi-fi |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт. |
| Комплектація | Гібридний сонячний інвертор (ІБП), інструкція, гарантійний талон. |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Тип ДБЖ | гібридний MPPT з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 777 ₴
