Акумуляторний корпус LP12-120 з LCD дисплеєм
Ціна вказана на штуку.
Акумуляторний корпус LP12-120 для збирання акумулятора 12 V - 120 Ah.
Корпус обладнаний індикатором LCD, на якому відображається рівень заряду. У налаштуваннях меню індикатора можна встановити такі показники для контролю:
рівень низького заряду;
рівень залишкового заряду.
Щоб заощадити заряд акумулятора, індикацію можна вимикати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Ємність акумулятора | 120 |
| Комплектація | Акумуляторний корпус, інструкція, гарантійний талон. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 375 ₴






