ДБЖ LogicPower LPM-PSW-12000VA (8000Вт)з правильною синусоїдою 48V
Використовувати ДБЖ необхідно лише разом з акумуляторною батареєю, яка повинна відповідати технічним характеристикам пристрою.
3 кроки для підключення ДБЖ:
Підключити акумуляторну батарею, дотримуючись полярності;
Підключити ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 230В;
Дочекатися закінчення самодіагностики та включення ДБЖ.
Увага! ДБЖ увімкнеться автоматично! Забороняється натискати кнопку включення та переривати самодіагностику!
ДБЖ з правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують:
як джерела безперебійного живлення для газових або твердопаливних опалювальних котлів
ДБЖ для аварійного освітлення
для забезпечення резервного живлення серверних станцій та телекомунікаційного обладнання, завдяки функції швидкої (гарячої) заміни акумулятора
UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів
як стабілізатор напруги з джерелом резервного живлення для потужних та високошвидкісних комп'ютерів
Як обрати ДБЖ для котлів опалення та систем аварійного освітлення?
Перед тим як купити ДБЖ з правильною (чистою) синусоїдою необхідно врахувати такі технічні характеристики:
Сумарна потужність електроприладів, які будуть підключені до ДБЖ. Параметр можна знайти у технічній документації кожної з одиниць обладнання.
Пускова потужність – кількість електроенергії, яку споживає прилад під час увімкнення. Для підключення ДБЖ до обладнання з високими пусковими струмами необхідно вибирати потужнішу модель безперебійника.
Необхідний час для автономної роботи від акумуляторної батареї. Визначається з індивідуальних потреб споживача. Для довгострокової автономної роботи слід обирати ДБЖ із чистою синусоїдою на виході, до якого можна підключити зовнішній акумулятор.
Типи зовнішніх акумуляторних батарей, які можна підключити до ДБЖ:
Свинцево-кислотний AGM. Ресурс роботи - до 400 циклів заряд/розряд
AGM (мультигель). Ресурс роботи – до 800 циклів заряд/розряд
Гелевий (Gel) акумулятор. Ресурс роботи – до 1200 циклів заряд/розряд
Літій залізо фосфатний акумулятор. Ресурс роботи - до 7000 циклів заряд/розряд
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 66 кг |
| Висота | 286 мм |
| Довжина | 526 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 160 В |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 45 А |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 66 |
| Вихідна потужність | 12000/8000 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 884 ₴







