Карта доступу GV-EM Card-004
Магнітна карта використовується як ідентифікатор (електронний ключ) користувача для доступу до приміщення.
Тип - карти доступу, Proximity TK4100, ABS 125 кГц,
Призначення - ключ-картка,
Протоколи - 125 кГц,
Формат ключа - EM-Marine,
Матеріал - пластик,
Колір - білий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Режим роботи | Контактний |
| Форм-фактор | Ключ |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 10 г |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Індикація | Proximity TK4100, ABS 125 кГц |
| Комплектація | Мапа доступу, інструкція, гарантійний талон. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | ключ-карта |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴

