Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) LP BOX DEYE 5kWh + АКБ 10kWh
Портативна станція LP BOX DEYE 5kW + АКБ 10kWh – це ідеальне рішення резервного енергозабезпечення для вілл, приватних будинків, квартир, готелів, крамниць, офісів, тощо.
Дана система дозволяє зберігати та використовувати електроенергію, отриману з різних джерел, таких як сонячні батареї або загальна мережа 220V.
Система резервного живлення LP BOX DEYE 5kW є надійним джерелом безперебійного живлення для дому. До системи можна підключити всі електричні прилади та обладнання, які розташовані в будинку, що дозволяє без будь-яких обмежень пережити відключення електроенергії.
Якщо вам потрібне надійне джерело безперебійного живлення для виробництва, то потужна система LP BOX поєднує у собі високу якість та ефективність, забезпечуючи безперервне електроживлення для виробничих ліній та обладнання.
Потужність інвертора DEYE – 5 кВт, на виході якого 100% чиста синусоїда 220В, 50Гц.
Пристрій оснащений захистом від КЗ, від перевантаження/перегріву, від перенапруги, від перевищення струму, від глибокого розряду.
Ємність накопичувача електричної енергії – 10.2 кВт-год.
LiFePO4 аккумулятор вироблено з кращих аккумуляторних елементів категорії А-Grade:
робоча напруга 51.2В,
ємність 100A-год,
7000 циклів заряд/розряд з глибиною розряду до 80%,
термін служби понад 15 років (термін при якому номінальна місткість акумулятора на 20%.
час зарядки батареї від мережі – 2-3 години від 10% до 95%.
робоча температура пристрою 0~+45℃,
Пристрій оснащений комунікативними портами – RS-485, CANBUS.
Принцип роботи системи безперебійного живлення LP BOX DEYE 5kW + АКБ 10kWh:
Коли акумулятори відключаються від основного джерела живлення, акумулятори забезпечують автономне живлення різних пристроїв на певну кількість часу.
Для автономного живлення побутової та офісної техніки використовуються сучасні літій-залізо-фосфатні акумулятори (LiFePo4). Термін служби батареї LiFePo4 – до 15 років. Такі акумулятори стійкі до глибокого розряду та справляються з різкими перепадами температур. Це гарантує надійність та тривалий термін служби систем резервного живлення LogicPower, роблячи їх чудовим вибором для забезпечення надійного електроживлення у разі вимкнення електроенергії.
Тривалість автономного живлення залежить від ємності акумулятора та потужності споживачів, підключених до системи резервного живлення. Системи LP BOX потужністю 5 кВт і більше можуть забезпечити резервним живленням невеликий офіс або котедж з автономною системою опалення та кондиціювання повітря.
Потужні системи резервного живлення – ефективна заміна громіздких генераторних установок. Пристрої резервного живлення LP BOX можна підключати до сонячних панелей, що дасть Вам ще більше автономії для використання побутової або офісної техніки під час тривалого вимкнення електроенергії із загальної мережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ємність акумулятору | 25600 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 5000 Вт |
| ККД, не менше | 97 % |
| Максимальна вхідна напруга | 500 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 125 В |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 200 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Колір | Білий |
| Захист | |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Витонченого безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 281 295 ₴









