Кнопка виходу GV-EB-11
Стильні та компактні кнопки виходу GreenVision – ефективне та доступне рішення для Вашої системи контролю доступу.
Кнопки виходу використовують для керування електричними замками, ролетами, комірами, шлагбаумами тощо.
Якісне виконання та надійний механізм кнопки виходу гарантують надійну та довгострокову експлуатацію, позбавивши Вас проблем із "заклинюванням" запірного механізму.
Не зношуються;
Не ламаються;
Не засмічуються;
Стійкі до агресивних рідин, що використовують для дезінфекції.
Кнопка виходу GV-EB-11 – розумне рішення для людей, які звикли купувати якісні товари за мінімальною ціною.
Модель отримує запит на відкриття дверей контактним способом (натискання).
Тип встановлення - накладний.
Діапазон робочих температур: від - 20°C до + 50°C.
Джерело живлення - DC12V.
Матеріал виготовлення корпусу – високоякісний пластик.
Колір чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Напруга | 12 В |
| Загальні | |
| Вага | 45 г |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 90 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,045 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Кнопка виходу, інструкція, гарантійний талон. |
| Тип | кнопки виходу |
| Тип покриття | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴


