Smart-UPS LogicPower-2000 PRO, RM (rack mounts) (without battery) 72V 6A
Компанія LogicPower представляє інноваційний Smart-UPS LogicPower-2000 PRO, RM (rack mounts) (without battery) 72V 6A який має можливість підключення зовнішніх батарей через роз'єм Андерсон. Ця модель є високотехнологічним обладнанням для забезпечення резервного живлення при раптовому або аварійному відключенні електроенергії.
Це ДБЖ здатне забезпечити безперебійним живленням:
персональні комп'ютери;
дрібне мережеве обладнання;
офісну техніку;
аудіо та відеообладнання;
мережі.
На сьогоднішній день – це найбільш доступне та економічне джерело безперебійного живлення з функціями стабілізації напруги та холодного старту.
Основні переваги ДБЖ Smart-UPS LogicPower-2000 PRO, RM (rack mounts) (without battery) 72V 6A):
Правильна синусоїда. Пристрій завдяки подвійному перетворенню електроенергії дає на виході напругу з еталонними характеристиками.
Потужність. Дозволяє забезпечити резервне живлення пристрою потужністю до 2000/1800 VA/W.
Широкий діапазон вхідної напруги. Широкий діапазон стабілізації напруги дозволяє убезпечити техніку від серйозних перепадів мережі.
LCD дисплей. Яскравий дисплей, що відображає основні показники роботи пристрою в режимі реального часу.
Миттєве перемикання на АКБ. Перехід у режим роботи від акумуляторів відбувається миттєво, що дозволяє підключати до пристрою особливо чутливе обладнання, що не допускає наявності тимчасового проміжку перемикання.
Переваги SMART-ONLINE ДБЖ:
Висока потужність;
Еталонні показники напруги на виході;
Відсутність часового проміжку між перемиканням на роботу від батарей;
Сучасний та ергономічний дизайн, що органічно виглядає в побуті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість вихідних розеток | 6 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.8 кг |
| Висота | 445 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 0 мс |
| Максимальна вхідна напруга | 300 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Струм заряду | 6 А |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9,8 |
| Вихідна потужність | 2000/1800 |
| Вихідна напруга | 208/220/230/240±1% |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Індикація | LCD |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | USB, RS232 - опціонально |
| Комплектація | ДБЖ Smart-UPS, інструкція, гарантійний талон. |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 378 ₴





