
Комбінований гвинт-шуруп 10х200 мм (комплект) оцинкований
53 ₴
- В наявності
- Код: 21907
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комбінований гвинт-шуруп 10х200 мм (комплект) оцинкований
Гвинт-шуруп комбінований (сантехшпилька) — 1 штука та DIN 6923 A2 Гайка шестигранна з зубчастим фланцем — 3 штуки.
Сфера використання — стельові підвіски для кабельних лотків, труб, траверси тощо, для кріплення підструктури в сонячному секторі, для сонячної спеціалізованої торгівлі, різні конструкції та доповнення.
Покриття — цинк (Plated) захищає від корозії, якщо планується застосовувати кріплення в агресивних умовах
Матеріал — Сталь
Покриття — Цинк
Діаметр — 10 мм
Довжина — 200 мм
Шліц — Зовнішній шестигранник (SW)
Тип різі — Метрична
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр різі кріпильного виробу | 10 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 200 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Комбінований гвинт-шуруп 10х200 мм (комплект) оцинкований, паковання. |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Нове |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴
