ДБЖ LogicPower LPM-PSW-4500VA (3000Вт) з правильною синусоїдою 24V з MPPT
Джерело безперебійного живлення LPM-PSW-4500VA (3000Вт) має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 160-275 на вході і до 230±10% на виході.
Сонячний інвертор 48V з МРРТ контролером здатний заряджати акумулятор як від електромережі, так і від сонячних панелей.
ДБЖ для сонячних електростанцій із вбудованим контролером MPPT дозволяє максимально ефективно використовувати потенціал сонячних панелей, збільшуючи та оптимізуючи потужність заряду на виході.
Використовувати ДБЖ необхідно лише разом з акумуляторною батареєю, яка повинна відповідати технічним характеристикам пристрою.
3 кроки для підключення ДБЖ:
Підключити акумуляторну батарею, дотримуючись полярності;
Підключити ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 230В;
Дочекатися закінчення самодіагностики та включення ДБЖ.
Увага! ДБЖ увімкнеться автоматично! Забороняється натискати кнопку включення та переривати самодіагностику!
ДБЖ з правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують:
як джерела безперебійного живлення для газових або твердопаливних опалювальних котлів;
ДБЖ для аварійного освітлення;
для забезпечення резервного живлення серверних станцій та телекомунікаційного обладнання, завдяки функції швидкої (гарячої) заміни акумулятора;
UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів;
як стабілізатор напруги з джерелом резервного живлення для потужних та високошвидкісних комп'ютерів.
Як обрати ДБЖ для котлів опалення та систем аварійного освітлення?
Перед тим як купити ДБЖ з правильною (чистою) синусоїдою необхідно врахувати такі технічні характеристики:
Сумарна потужність електроприладів, які будуть підключені до ДБЖ. Параметр можна знайти у технічній документації кожної з одиниць обладнання.
Пускова потужність – кількість електроенергії, яку споживає прилад під час увімкнення. Для підключення ДБЖ до обладнання з високими пусковими струмами необхідно вибирати потужнішу модель безперебійника.
Необхідний час для автономної роботи від акумуляторної батареї. Визначається з індивідуальних потреб споживача. Для довгострокової автономної роботи слід обирати ДБЖ із чистою синусоїдою на виході, до якого можна підключити зовнішній акумулятор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 286 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 160 В |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 45 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 23 |
| Вихідна потужність | 4500/3000 |
| Вихідна напруга | 230±10% |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 451 ₴







